Ana Sayfa
Dolar : 2,3551 Euro : 2,6485 Bist : 91.413
Ana Sayfa >> CHP Karasu Belediye Başkan Adayı...30.12.2013 18:37

CHP Karasu Belediye Başkan Adayı...

CHP Karasu Belediye Başkan Adayı...


Get Adobe Flash player

Bugün Cumhuriyet Halk Partisi Karasu İlçe binası önünde yapılan törenle CHP'nin Karasu Belediye Başkan Adayı resmen Ahmet Özkan oldu


Bu haber 803 kez okundu.

CHP Karasu İlçe Örgütü tarafından ismi bir yıldan bu yana gündemde olan İnşaat Mühendisi Ahmet Özkan parti binası önünde yapılan törenle resmen Karasu Belediye Başkanlığına CHP Adayı olarak gösterildi.

Tören sırasında Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayları Raşit Dünya ve Ecevit Keleş de hazır bulundular.

Özkoç, CHP Karasu Belediye Başkan Adayının açıklanma töreninde "Karasu için çok değerli bir kişi olan İnşaat Mühendisi ve Karasu'yu çok iyi bilen Ahmet Özkan ile sizlerle buluşuyoruz. Karasu Belediye Başkanlığı için Adayımız olan Sayın Özkan'ı eminim ki yürekten destekleyeceksiniz. çünkü ben biliyorum ki, Karasu için inanılmaz projeleri var ve hepsi ayağı yere basan ve yapılması için hiç bir engelin olmadığı projeler. zaman içerisinde o projelerini sizlerle paylaşacaktır. Sayın Özkan'ı siz Karasululara emanet ediyorum ve onu destekleyeceğinizde de eminim" diye konuştu

Özkan'dan edinilen bilgiye göre bir yıl önce kendisine CHP Karasu İlçe Başkanı Nurhan Aydın tarafından Belediye Başkan Adaylığı için teklif götürüldü. Fakat o tarihlerde yurt dışından bir iş teklifi üzerinde çalışmalarının  olması nedeniyle düşünmediğini belirterek teşekkürlerini sundu ve teklifi ret etti..

Daha sonraki aylarda gelişen olaylar üzerine bugün parti ilçe merkezi tarafından tekrar yapılan teklife olur diyerek CHP tarafından Karasu Belediye Başkan Adayı olan Ahmet Özkan bir çok projesinin olduğunu belirterek; "Öncelikle Karasu sahilleri turizmle şekillenirken; Darıçayırı gibi tarımsal alana da müsait olmayan kesimlerin Sanayiye teşvik edilmeli" diye konuştu.

Ahmet Özkan ile yaptığımız röportajı yakında Karasu Medya sayfalarında okuyabilirsiniz.


Etiketler: karasu -medya -Cumhuriyet -Halk -Partisi -Belediye -Başkan -Adayı -Sakarya

Diğer Karasu haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
Get Adobe Flash player

http://www.karasumedya.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright