“Milletvekili Aday Adayı Akyol, İspiroğlu’nu Ziyaret Etti”

AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Av. Sezai Akyol, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nu makamında ziyaret etti.

“Kazanan İstikrar ve Ülke Olacaktır”

AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Akyol’u makamında kabul eden Başkan İspiroğlu; “Vatan, millet ve ülkemizin geleceği için önemli bir yola adım atan Sayın Av. Sezai Akyol’a başarılar diliyorum. Allah yolunu açık etsin. İnşallah bu seçim süreci memleketimiz ve şahsınız içinde hayırlı olur. Kendisi ile yıllardan beri tanışıyorum. İnanıyorum ki; Ülkemiz için, Sakarya İçin ve Karasu için önemli adımlar atacaktır. Ben başvuran tüm aday adaylarına şimdiden başarılar diliyorum. Şahsımca, aday adaylarımızın listede yer alıp almayacakları hiç önemli değil, Çünkü kazanan istikrar ve ülkemiz olacaktır” dedi.

Karasu’nun her zaman kendisi için farklı bir yeri olduğunu söyleyen AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Av. Sezai Akyol; “24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan genel seçimler öncesinde bildiğiniz üzere AK Parti’den aday adaylığımı açıkladım. Karasu Belediye Başkanımızı ziyaret ederek niçin aday adayı olduğum konusunda bilgiler verdim. Karasu’da çok sayıda sevdiğim kişiler var. Burası benim için her zaman farklı bir yer olmuştur. Kısmet olur da 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde partimde aday olarak gösterilirsem, bugüne kadar yılmadan hizmet ettiğim ülkeme Milletvekili olarak da hizmet etmek istiyorum” dedi.

Söz Sizde

E-Mail Adresiniz yayınlanmayacaktır. Habere görüş bildirebilirsiniz. *.