GENÇLİK SPOR BAKANI OSMAN AŞKIN BAK SAKARYA ASKF ZİYARET ETTİ.
Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Osman Aşkın Bak Bir dizi temaslarda bulunmak ve AK Parti il gençlik kolları kongresine katılmak için Pazar günü ilimize geldi.

Bakan BAK ilk önce Sakarya Valiliğini sonrasında gençlik ve spor tesislerini ziyaret eden bakan Osman Aşkın Bak, yoğun programı olmasına rağmen zaman ayırarak Sakarya ASKF uğrayarak bizleri başkan Yaşar Zımba ve yönetimi tebrik ve teşekkür ederek destek mesajı verdi.
Spor bakanımız ile birlikte Sakarya Valimiz İrfan Balkanlıoğlu, Milletvekilimiz Şaban Dişli, büyükşehir belediye başkanı ve ASKF onursal başkanı Zeki Toçoğlu, AK parti il başkanı Fevzi Kılıç, daire müdürleri de federasyonumuzu ziyaret etti.

Bakan ve ile birlikte gelen misafirleri Başkan Yaşar Zımba, Futbol il temsilcisi Tezcan Demir, yönetim kurulu üyeleri Uğur Kobaş, Recep Odabaş, Ahmet Silahçı ve kulüp temsilcileri karşıladı.
Amatör spor kulüplerinin yöneticileri Türk Sporunun Kahramanlarıdır diyen bakanımız, Erenler sahası ve ilçelerin ihtiyaçlarının ilettildiği ziyarette Gençlik ve Spor bakanımız gerekli destekleri sağlayacaklarını söyledi.
Başkan Yaşar Zımba “Ziyaret ile ilgili olarak spor bakanımız Sayın Dr Osman Aşkın Bak başta olmak üzere özel teşekkürü onursal başkanımız SBB Başkanı Zeki Toçoğlu, İl başkanı Fevzi Kılıç ve il müdürü Fatih Çelikel’e etmek istiyorum.

Ziyaret amatör spor kulüplerine destek için anlam yüklüydü.
Cumhurbaşkanımızın, bakanlığımızın ve ilimizde Sakarya büyükşehir destekleri ile Amatör spor camiası daha bir değerli oldu. Destekler her zaman artarak devam etti. Sayın bakanıma Ziyarette ilettim İnşaallah Erenler ve Geyve stadı başta olmak üzere diğer ilçelerde bulunan tesislerin sorunlarını en kısa zamanda çözeceğiz. Dedi..

Söz Sizde

E-Mail Adresiniz yayınlanmayacaktır. Habere görüş bildirebilirsiniz. *.