Öncelikle Merhaba

Hepimizin bildiği gibi kısa süre önce Meral AKŞENER Tarafından kurulan bir İYİ PARTİ Var. Bilhassaki partiden çok iddialı konuşması dikkat çekerken, 24 Haziran Erken Genel Seçimleri ile yine dikkatleri acaba seçime girebilecekmi giremeyecekmi kavramları ile çekerken, üstüne birde kurultay çıkmazı tartışıla durulsunki seçim trafiği hızlanınca iyice çıkmaza giren parti içi senaryoları belteraf etmek adına imdadına Kemal KILIÇDAROĞLU Yetişti.

Ve bunun adı DEMOKRASİ Oldu. Evet evet DEMOKRASİ, Yani 15 Milletvekili istifa edip İYİ PARTİ’ye giren milletvekilleri partisini bir nebzede üstakılla satarak bunun adıda Demokrasiymiş..! Tüm bu süreçler devam ederken SAĞ Bir Parti olarak gözüküpde SOL’dan destek alması sizce nederece bir pozitif yaklaşım. Yoksa kapalı kapılar ardında yapılan bir projemi..? Aslında birgün önceden gizli olarak görüşme yapılan bir pazarlık eseri.

Peki bu durumda ne oluyor..? Partiyimi sattı..? Kişiler Kendilerinimi sattı..? Yoksa Demokrasimi satıldı..? Söz elbetde sizlerin.

Söz Sizde

E-Mail Adresiniz yayınlanmayacaktır. Habere görüş bildirebilirsiniz. *.