AK Parti Kurucu Gençlik Kolları Başkanı Abbas Karakaş, Geçmiş Dönem Gençlik Kolları Başkanları İsmail Adanur, Erdi Demir, Abdullah Şahin ve Mevcut Gençlik Kolları Başkanı Necmettin Erbakan Civelek, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı'yı makamında ziyaret ederek seçim döneminde Başkanın yanında olduklarını belirttiler.

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı'nın Karasu’ya hizmetlerinden duydukları memnuniyeti ifade eden Başkanlar, önümüzdeki dönemde de hizmetlerin en güzel şekilde devam etmesini arzuladıklarını, ilçemiz adına çok önemli mesafeler kat edildiğini ve bu çalışmaların yine İshak Sarı ile artarak devam edeceğine inançlarını vurguladı.

Belediye Başkanı Sarı, konuklarına destekleri ve nazik ziyaretleri için teşekkür etti ve "İlçemize hizmette asla durmadık ve durmayacağız inşallah. Genç arkadaşlarımın ziyaretleri ile hem duygulandım hem de çalışmalarımızın, yürek dolusu gayretimizin gençlerde karşılığını bulmuş olmasının gururunu yaşadım. Gençleri yanımızda görmek, desteklerini hissetmek bize güç veriyor. Değerli kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum." ifadelerini kullandı.